Bizi takip edin
|
EN

Elektronik Öğrenme

 

e-MED (electronic medicine, elektronik tıp), öğrencilerimizin eğitim süreçlerinde kullanacakları elektronik öğrenme platformudur. Bu platform öğrencilerin telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarıyla ders materyallerine ulaşmalarını, kitap okumalarını, ödev ve sınavlarını yapmalarını mümkün kılacaktır.

Öğrencilerin kendilerine özgü kullanıcı adı ve şifre ile erişebilecekleri e-MED başta e-kitap, resim, ses dosyası, video ve üç boyutlu çizimler olmak üzere çok çeşitli elektronik materyali öğrencilerimizin hizmetine sunmaktadır.
e-MED, Blackboard öğrenme yönetim sisteminin üzerine inşa edilmiştir ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Akıllı Kampüs konseptinin bir uzantısıdır.

Öğrencilerimiz internet erişiminin olduğu heryerde ve 7/24 bağlanabilecekleri bu platform aracılığıyla geçmiş eğitsel etkinlikleri tekrar edebilirler, gelecek eğitsel etkinliklere ve sınavlara hazırlanabilirler. Ayrıca e-MED, üniversitemizde kullanılan ve Panopto ders kayıt sistemi ile entegre çalışmaktadır ve böylece öğrencilerimiz geçmiş eğtsel etkinliklerin videolarına bu sistem aracılığıyla erişebileceklerdir.

SOSYAL MEDYA

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.